Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Ferie zimowe w Augustowie

piątek, Styczeń 19, 2018

Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczynają się w poniedziałek, 22 stycznia i tradycyjnie potrwają dwa tygodnie. W tym czasie w Augustowie będzie można skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.

Augustowskie Placówki Kultury już po raz kolejny realizują projekt ,,Nudołamacz, czyli ferie w mieście” i zapraszają wszystkie dzieci i rodziców do wspólnej zabawy. Na zainteresowanych czekają m. in. warsztaty plastyczne, kulinarne, zajęcia szycia, wspólne bajanie, wyjścia do kina i wiele innych atrakcji, których nie sposób wszystkich wymienić. Pełen program ferii jest dostępny na: http://www.apk.augustow.pl, http://www.kinochlon.pl.

Dzieci i młodzież mogą również skorzystać z zajęć, warsztatów i gier organizowanych przez Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Dla feriowiczów, oprócz gier i zabaw stolikowych, przygotowano również aktywny wypoczynek przy ognisku, a także zaplanowano tańce na balu karnawałowym. Więcej informacji można uzyskać w ODK, ul. Hoża 2A, tel. 87 643 52 83.

W ramach ferii zimowych zachęcamy uczniów ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych do uczestnictwa w zajęciach pod hasłem ,,Żyj zdrowo na sportowo” organizowanych na obiektach Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Mickiewicza 1 i Szkoły Podstawowej nr 4, ul. M. Konopnickiej 5. Szczegółowych informacji udziela Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Augustowie, ul. Mickiewicza 1, tel. 87 643 23 19, 87 643 43 00.  

W czasie ferii zimowych, od poniedziałku do piątku dla uczniów szkół podstawowych, nieodpłatnie za okazaniem legitymacji szkolnej będą udostępnione także obiekty Augustowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sucharskiego 15: pływalnia w godz. 11.00-13.00, lodowisko w godz. 11.00-14.00.

Zainteresowani zimowym wypoczynkiem mogą także skorzystać z zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez szkoły (Zespół Szkół Ogólnokształcących w Augustowie, ul. Śródmieście 31, tel. 87 643 24 02; Augustowskie Centrum Edukacyjne w Augustowie, Aleja Kard. S. Wyszyńskiego 3, tel. 87 643 28 61 – zajęcia będą prowadzone na boisku ,,Orlik” przy ul. Tytoniowej 1) i placówkę (Zespół Placówek Młodzieżowych Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Augustowie, ul. Zarzecze 1, tel. 87 643 32 04), dla których organem prowadzącym jest Powiat Augustowski.

Kino Iskra również nie zapomniało o feriowiczach. Dla dzieci i młodzieży przygotowano dziewięć projekcji filmowych w promocyjnej cenie.

Życzymy wszystkim udanego, bezpiecznego i zdrowego wypoczynku podczas zimowej przerwy. 

Galeria: 

Plakat
Plakat
Plakat
Plakat
Plakat
« Powrót do aktualności