Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

„ZASZCZEPIENI bez RAKA”

27/07/2021

W sobotę, 31 lipca podczas targów rękodzieła Augustynki na Rynku Zygmunta Augusta odbędzie się akcja „ZASZCZEPIENI bez RAKA”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m. in. skorzystać z badań znamion skóry, uzyskać informacje dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, czy uczestniczyć w konkursach z super nagrodami dla dzieci i dorosłych.  

Czytaj więcej- „ZASZCZEPIENI bez RAKA”

Camerata Augustoviana – Zuzanna Kozłowska i Mateusz Dudek

27/07/2021

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 8 sierpnia o godz. 19:00 na koncert duetu Zuzanna Kozłowska i Mateusz Dudek w Bazylice Mniejszej pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Augustowie w ramach Cameraty Augustoviany.

Czytaj więcej- Camerata Augustoviana – Zuzanna Kozłowska i Mateusz Dudek

Halina Frąckowiak i Grażyna Łobaszewska – damy polskiej estrady wystąpią w Augustowie

26/07/2021

7 sierpnia 2021 na scenie augustowskiego amfiteatru wystąpią dwie prawdziwe damy polskiej piosenki – zabiorą nas w niezwykłą muzyczną podróż przepełnioną liryką.

Czytaj więcej- Halina Frąckowiak i Grażyna Łobaszewska – damy polskiej estrady wystąpią w Augustowie

GOOSEBUMPS – koncert a’capella

21/07/2021

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na niesamowity koncert! W piątek 30 lipca na scenie w Tawernie Nowa Szekla (ul. Nadrzeczna 70A) wystąpi zespół GOOSEBUMPS, czyli sześcioro energetycznych i bardzo zdolnych ludzi. 

Czytaj więcej- GOOSEBUMPS – koncert a’capella

Kolejny tydzień pełen atrakcji. Zapraszamy na miejskie wydarzenia!

21/07/2021

Przed nami dni pełne muzyki, filmowych wrażeń i sportowej rywalizacji. To jednak nie wszystko! Chcecie wiedzieć, co dokładnie wydarzy się w Augustowie w najbliższych dniach? Czytajcie dalej.

Czytaj więcej- Kolejny tydzień pełen atrakcji. Zapraszamy na miejskie wydarzenia!

Augustynki – Kiermasz Rękodzieła

20/07/2021

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na Augustynki – Kiermasz Rękodzieła. Już w weekend 31 lipca i 1 sierpnia od godz. 10:00 Rynek Zygmunta Augusta w Augustowie ponownie stanie się prawdziwym rękodzielniczym centrum województwa podlaskiego – ręcznie robiona biżuteria, ceramika, tkaniny, poduszki, maskotki i inne cieszące oko i duszę drobiazgi wykonane ręcznie, według autorskich pomysłów. Wszystko to, uzupełnione o kulinarne wspaniałości, stanie się głównym punktem programu Augustynek.

Czytaj więcej- Augustynki – Kiermasz Rękodzieła

Baasch – koncert na statku

19/07/2021

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na koncert grany na pokładzie statku. W niedzielę 15 sierpnia o godz. 21:00 z portu Żeglugi Augustowskiej wystartuje koncertowy rejs. Tego wieczoru, w malowniczej scenerii jezior i lasów wystąpi przed Państwem Baasch - Bartosz Schmidt, czyli  jedna z najciekawszych  postaci polskiej sceny elektronicznej, a jego muzykę porównuje się do takich artystów jak Trust, The Knife czy DepecheMode.Muzyk występował na największych festiwalach w kraju i zagranicą.

Czytaj więcej- Baasch – koncert na statku

Ekstremalne sporty wodne, spotkanie historyczne, koncerty. Plan na najbliższe dni!

16/07/2021

Za nami pierwsza połowa lipca, ale zupełnie się tym nie martwimy. Czekają nas kolejne augustowskie wydarzenia, na które z przyjemnością Was zapraszamy. Chcecie poznać plan na ten tydzień? Czytajcie dalej.

Czytaj więcej- Ekstremalne sporty wodne, spotkanie historyczne, koncerty. Plan na najbliższe dni!

Strony