Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Augustów trzecim etapem cyklu Garmin Iron Triathlon 2019 z trzema dystansami do wyboru.

piątek, Listopad 30, 2018

Trzecim etapem przyszłorocznego cyklu GIT będzie Augustów, który w minionym sezonie zadebiutował w ramach Garmin Iron Triathlon. Zawody w naszym mieście odbędą się 16 czerwca 2019 roku, a triathloniści będą mogli rywalizować aż na trzech dystansach. Zawody triathlonowe w Augustowie rozgrywane są od 2016 roku. Pięknymi trasami Augustów podbił serca triathlonistów, którzy tłumnie odwiedzają tę turystyczną miejscowość i ścigają się na najwyższym poziomie. Zawody Garmin Iron Triathlon Augustów 2019 rozegrane zostaną na trzech dystansach: 1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM. Na wszystkich dystansach będzie można wystartować w trzyosobowej sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w zawodach biegowych Garmin Kids, rozgrywanych na dystansach: 200 m, 500 m i 1000 m.

Augustowski triathlon zlokalizowany będzie w okolicach Plaży Miejskiej i Amfiteatru nad Jeziorem Necko. Etap pływacki odbędzie się w Jeziorze Necko. Następnie triathloniści pojadą trasą rowerową, poprowadzoną przez drogę wojewódzką 662 w kierunku miejscowości Szczerba. Na zakończenie zmagań zawodnicy pokonają etap biegowy poprowadzony między innymi urokliwymi alejkami i ścieżkami wzdłuż Jeziora Necko.

Zapisy na augustowski triathlon, jak i na cały cyklu Garmin Iron Triathlon 2019 ruszają już wkrótce! Dla osób startujących w więcej niż jednej imprezie wchodzącej w skład cyklu przewidziane będą rabaty. Szczegóły pojawią się już wkrótce na oficjalnej stronie: www.irontriathlon.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/irontriathlon/

Galeria: 

Zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
« Powrót do aktualności