Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Zaprojektuj pływadło i wygraj atrakcyjne nagrody

16/05/2018

XXIII edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok zbliża się wielkimi krokami. To jedna z największych imprez augustowskiego lata. Wzorem roku ubiegłego konstruktorzy nietypowych pływadeł mogą ubiegać się o granty na dofinansowanie projektu.

Czytaj więcej- Zaprojektuj pływadło i wygraj atrakcyjne nagrody

Zobacz Grodno bez wizy

08/05/2018

Osoby, które chcą zwiedzić cały transgraniczny szlak Kanału Augustowskiego nie muszą już ubiegać się o wizy na Białorusi. Korzystając z turystycznego ruchu bezwizowego można do 10 dni zwiedzać terytorium „Parku Kanał Augustowski” i miasta Grodna.

Czytaj więcej- Zobacz Grodno bez wizy

Znamy już kalendarz imprez letnich 2018 w Augustowie!

26/04/2018

Zbliża się sezon turystyczny. Jak co roku Augustowskie Placówki Kultury oraz lokalne organizacje i stowarzyszenia przygotowały moc kulturalnych i sportowych emocji. Nie zabraknie cyklicznych, sztandarowych wydarzeń, jak również nowych, klimatycznych propozycji spędzenia czasu wolnego. Już 1 maja zapraszamy na Rynek Zygmunta Augusta by przy okazji kiermaszu „Majowych Bąków” i Pikniku Kowalskiego wspólnie rozpocząć augustowską majówkę.

Czytaj więcej- Znamy już kalendarz imprez letnich 2018 w Augustowie!

Długi weekend majowy w Augustowie

23/04/2018

Wyczekiwany przez wszystkich weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Kiermasz, pokaz zestawu Polskich Kronik Filmowych, koncert Pauliny Przybysz, a także piknik kowalski – to wszystko tylko w Augustowie.

Czytaj więcej- Długi weekend majowy w Augustowie

Nowa siedziba Centrum Informacji Turystycznej w Augustowie

19/04/2018

Od dziś, 19 kwietnia mieszkańców Augustowa oraz turystów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Informacji Turystycznej przy Rynku Zygmunta Augusta 19. W Informacji Turystycznej dostępne są mapy, ulotki, foldery turystyczne. Można również kupić przewodniki, mapy oraz pamiątki.

Czytaj więcej- Nowa siedziba Centrum Informacji Turystycznej w Augustowie

Relacja z 3 Marszu nad Bystrym

09/04/2018

W niedzielę, 8 kwietnia już po raz trzeci odbyła się impreza rekreacyjna Marsz nad Bystrym na dystansie 5 km. W tym roku dodatkowo zorganizowano I Augustowski Marsz Seniora na dystansie 2,5 km.

Czytaj więcej- Relacja z 3 Marszu nad Bystrym

Autobusy linii nr 1 w kwietniowe weekendy będą jeździły częściej

04/04/2018

Od 7 do 29 kwietnia 2018 r. autobusy komunikacji miejskiej linii nr 1 w soboty i niedziele będą kursować jak w dni powszednie.

Czytaj więcej- Autobusy linii nr 1 w kwietniowe weekendy będą jeździły częściej

Życzenia świąteczne

30/03/2018

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Burmistrz Augustowa Wojciech Walulik składa wszystkim mieszkańcom i gościom odwiedzającym Augustów najlepsze życzenia spokojnych, pogodnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt oraz radosnego i wiosennego nastroju.

Czytaj więcej- Życzenia świąteczne

Strony