Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Po raz 2 Augustowski Dyskusyjny Klub Filmowy Kinochłon najlepszym DKF-em w Polsce!

19/09/2019

Podczas 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni DKF Kinochłon otrzymał nagrodę dla Najlepszego Dyskusyjnego Klubu Filmowego. Po raz pierwszy Kinochłon otrzymał to prestiżowe wyróżnienie w 2015 roku.

Czytaj więcej- Po raz 2 Augustowski Dyskusyjny Klub Filmowy Kinochłon najlepszym DKF-em w Polsce!

Zobacz sprzęt wojskowy na Rynku Zygmunta Augusta

19/09/2019

Na Rynku Zygmunta Augusta od godz. 9.00 można oglądać sprzęt wojskowy Batalionowej Grupy Bojowej NATO i 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Prezentacja planowana jest do godz. 16.00. Zapraszamy!

Czytaj więcej- Zobacz sprzęt wojskowy na Rynku Zygmunta Augusta

Zakończyła się realizacja projektu „Odnowienie i unowocześnienie Muzeum Kanału Augustowskiego”

12/09/2019

Otoczenie Muzeum Kanału Augustowskiego zyskało nowe oblicze. Zakończyła się realizacja projektu „Odnowienie i unowocześnienie Muzeum Kanału Augustowskiego”, który finalizowano ze środków Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2020 Stowarzyszenia „Lokalna Grupa działania- Kanał Augustowski”.

Czytaj więcej- Zakończyła się realizacja projektu „Odnowienie i unowocześnienie Muzeum Kanału Augustowskiego”

O architekturze przy herbatce

12/09/2019

W niedzielę, 15 września odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Niedzielne Pogwarki Poetyckie przy Herbatce” zatytułowane „Zauroczeni architekturą”.

Czytaj więcej- O architekturze przy herbatce

Zobacz sprzęt wojskowy na Rynku Zygmunta Augusta

12/09/2019

W czwartek, 19 września na Rynku Zygmunta Augusta odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego. W pokazie weźmie udział 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana i Batalionowa Grupa Bojowa NATO.

Czytaj więcej- Zobacz sprzęt wojskowy na Rynku Zygmunta Augusta

Klub Seniora „Bądźmy razem”

06/09/2019

Augustowskie Placówki Kultury oraz Rada Seniorów Miasta Augustowa serdecznie zapraszają do Miejskiego Domu Kultury na cykl spotkań Klubu Seniora „Bądźmy razem”, w ramach których seniorzy będą nabywać praktyczne umiejętności jak dbać o siebie i swoje zdrowie oraz aktywnie spędzą czas. Zajęcia będą się odbywać w  każdy poniedziałek w godz. 10.00 – 12.30.

Czytaj więcej- Klub Seniora „Bądźmy razem”

„Księżniczka na opak wywrócona” na augustowskim rynku

05/09/2019

Augustowskie Placówki Kultury i Teatr Pneumatyczny serdecznie zapraszają na  spektakl plenerowy z zaprzyjaźnionego The MASK- Teatralny Bielsk Podlaski! We wtorek, 10 września o godz. 19:00 na Rynku Zygmunta Augusta artyści z Bielska Podlaskiego zaprezentują się w komedii pt. „Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Mateusza Sacharzewskiego.

Czytaj więcej- „Księżniczka na opak wywrócona” na augustowskim rynku

Narodowe Czytanie 2019

04/09/2019

Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna oraz augustowskie placówki oświatowe serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ósmej edycji ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. W sobotę, 7 września przeczytamy wspólnie osiem utworów.

Czytaj więcej- Narodowe Czytanie 2019

Strony