Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Warsztaty artystyczno-integracyjne

06/03/2020

W ramach III Augustowskiego Dnia Integracji z Osobami Niepełnosprawnymi, fundacja Mamy Mamy zaprasza na warsztaty artystyczno-integracyjne.

Spotkanie odbędzie się 7 marca (sobota) o godz. 11:00 w Zespole Szkół Specjalnych w Augustowie (Al. Kardynała Wyszyńskiego 3B).

Na zajęcia zapisać się można wysyłając wiadomość na facebooku fundacji Mamy Mamy.

Czytaj więcej- Warsztaty artystyczno-integracyjne

Warsztaty ceramiczne z Pracownią Ceramiczną KULKA

04/03/2020

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają dzieci i dorosłych na warsztaty ceramiczne. W sobotę 14 marca w Miejskim Domu Kultury (ul. Nowomiejska 41, wejście od strony boiska, II piętro) pod okiem instruktora dorośli ulepią z gliny wiosenną kurkę, a dzieci – baranka. Zatem zajęcia dla dorosłych rozpoczną się o godz. 11.00 - koszt 35 zł, a zajęcia dla dzieci – o godz. 12.30, koszt 20 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 87 643 36 59 lub osobiście w Miejskim Domu Kultury.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

APK

Czytaj więcej- Warsztaty ceramiczne z Pracownią Ceramiczną KULKA

Wiosenna edycja akcji Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

27/02/2020

Od dziś można rezerwować oferty w ramach wiosennej edycji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która odbędzie się 20-22.03.2020.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r.

Czytaj więcej- Wiosenna edycja akcji Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny

„Mam raka i na życie smaka”

26/02/2020

W sobotę, 29 lutego w Sanatorium Augustów Medical SPA odbędzie się akcja „Mam raka i na życie smaka” organizowana przez Stowarzyszenie GOA. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk wraz z małżonką.

Czytaj więcej- „Mam raka i na życie smaka”

Warsztaty sutaszu dla dorosłych

25/02/2020

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają w sobotę 7 marca do Miejskiego Domu Kultury (ul. Nowomiejska 41, wejście od strony boiska, II piętro) o godz. 12:30 na warsztaty sutaszu.

Czytaj więcej- Warsztaty sutaszu dla dorosłych

Plastyka dla Smyka, czyli warsztaty koralikowe

18/02/2020

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają dzieci w wieku od 6 lat na zajęcia z cyklu Plastyka dla Smyka.

Czytaj więcej- Plastyka dla Smyka, czyli warsztaty koralikowe

Weź udział w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych

14/02/2020

Zapisz się już dziś, by wziąć udział w biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w niedzielę, 1 marca.

W Augustowie po raz kolejny odbędzie się bieg Tropem Wilczym upamiętniający Żołnierzy Wyklętych, którzy działali w powojennym podziemiu antykomunistycznym, walcząc o wolną i niepodległą Polskę.

Czytaj więcej- Weź udział w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych

Strony