Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

„Z biegiem Kanału Augustowskiego” 2022 zapraszamy do udziału w wydarzeniu

24/06/2022

Jeśli wciąż nie macie planów na pierwszy weekend lipca to zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez Augustowską Organizację Turystyczną „Z biegiem Kanału Augustowskiego”.

Impreza odbędzie się  2 lipca 2022 roku a zapisy trwają tylko do 27 czerwca 2022 roku. Pozostały ostatnie wolne miejsca!

Czytaj więcej- „Z biegiem Kanału Augustowskiego” 2022 zapraszamy do udziału w wydarzeniu

W Augustowie najgorętszy początek wakacji! Augustów Summer Start 2K22!

24/06/2022

W najbliższy piątek Augustów Summer Start 2K22 czyli koncert z okazji rozpoczęcia wakacji, na którym wystąpią dobrze znani młodzieży w całej Polsce PlanBe i Bracia Kacperczyk. To już druga edycja miejskiego wydarzenia skierowanego wprost do młodych mieszkańców Augustowa. O muzyczny klimat imprezy zadbała grupa „Młodzi Augustowianie”. Startujemy już od 18:00 na plaży miejskiej w Augustowie. Musisz tam być!

Czytaj więcej- W Augustowie najgorętszy początek wakacji! Augustów Summer Start 2K22!

„Po drugiej stronie samotności” – wernisaż wystawy malarstwa Marka Borowskiego

22/06/2022

Mała Galeria Augustowskich Placówek Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9) zaprasza w piątek 1 lipca 2022 o godz. 18:00 na wernisaż wystawy malarstwa Marka Borowskiego.

Czytaj więcej- „Po drugiej stronie samotności” – wernisaż wystawy malarstwa Marka Borowskiego

Konkurs na najładniejszą posesję 2022 roku "Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom"

15/06/2022

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom’’.

 

Na miłośników kwiatów i pasjonatów ogrodnictwa czekają atrakcyjne nagrody. W konkursie oceniane będą posesje, ogródki oraz balkony, które wyróżniają się różnorodnością roślinności, ukwieceniem, oryginalnym zagospodarowaniem posesji czy zadbanym ogrodzeniem. 

 

Czytaj więcej- Konkurs na najładniejszą posesję 2022 roku "Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom"

Powiatowy Przegląd Twórczości Amatorskiej Augustów 2022

15/06/2022

Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie zaprasza wszystkich twórców amatorów do udziału w Powiatowym Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Augustów 2022.

Czytaj więcej- Powiatowy Przegląd Twórczości Amatorskiej Augustów 2022

Noc Poetów pod skrzydłami Albatrosa

15/06/2022

W imieniu Fundacji Słowo i Obraz zapraszamy na wydarzenie, jakiego w Augustowie jeszcze nie było… 18 czerwca o godz. 20:30 w kultowej restauracji Albatros (ul. Mostowa 3), która w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia działalności, odbędzie Noc Poetów pod skrzydłami Albatrosa.

Czytaj więcej- Noc Poetów pod skrzydłami Albatrosa

Noc Świętojańska nad Nettą

15/06/2022

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejną edycję Nocy Świętojańskiej nad Nettą. Przygotowujemy Państwu magicznywieczór pełen atrakcji…

W czwartek  23 czerwca w wigilię świętego Jana od godz.18:30 na błoniach rzeki Netty, opodal Białej Perły (ul. Rybacka) rozpocznie się wielki rodzinny piknik. Nie zabraknie ogniska, wicia wianków, szukania kwiatu paproci, ganiania fajerki, rzucania podkową, legend oraz konkursów i zabaw dla dzieci.Będzie też bardzo muzycznie – ale nie tylko!

Czytaj więcej- Noc Świętojańska nad Nettą

Obejrzyj z KINOCHŁONEM najbardziej odjechane multiwersum ostatnich lat!

13/06/2022

Multiwersum baśni dla dorosłych, prawdziwy rollercoster gatunków, światów i motywów, czyli wszystko to, co kinomani lubią najbardziej znajdziecie podczas czerwcowego, kinowego seansu DKF-u KINOCHŁON – rzućcie się z nami w tę niesamowitą przygodę!

Czytaj więcej- Obejrzyj z KINOCHŁONEM najbardziej odjechane multiwersum ostatnich lat!

Strony