Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie!

21/01/2020

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta
życzymy pogody ducha, szczęścia i dobrego zdrowia
oraz dużo energii do realizacji planów i spełniania marzeń!

Czytaj więcej- Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie!

„Nie lubię pana, panie Fellini”

17/01/2020

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają 3 lutego do kina Iskra o godz. 19:00 na sztukę pt. „Nie lubię pana, panie Fellini” w reżyserii Marka Koterskiego.

Monodram Małgorzaty Bogdańskiej to biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie – pretekst do spojrzenia na kobietę uniwersalną, ponadczasową, wierną, która zatraca siebie z miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Ale czy geniusz usprawiedliwia nielojalność i niewierność. „Czym jest dla mnie miłość? Całym życiem”. Jedni dostrzegą w tym piękno, inni tragizm.

Czytaj więcej- „Nie lubię pana, panie Fellini”

Zaplanuj ferie 2020 w Augustowie!

16/01/2020

Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczynają się w poniedziałek 20 stycznia i tradycyjnie potrwają dwa tygodnie, czyli do 2 lutego. W tym czasie w Augustowie będzie można skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.

Czytaj więcej- Zaplanuj ferie 2020 w Augustowie!

„Oficer i szpieg” w KINOCHŁONIE

16/01/2020

20 stycznia o godz. 18.30 augustowski DKF KINOCHŁON zaprasza do kinia Iskra na projekcję najnowszego filmu Romana Polańskiego pt. „Oficer i szpieg” nagrodzony Srebrnym Lwem oraz Nagrodą FIPRESCI na festiwalu w Wenecji.

Czytaj więcej- „Oficer i szpieg” w KINOCHŁONIE

Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

16/01/2020

Inicjatywa „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Rozwoju. Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego w Polsce. Polska Organizacja Turystyczna chce w ten sposób wesprzeć przedsiębiorców działających w branży turystycznej, dla których wczesna wiosna i późna jesień są często okresem martwym.

Czytaj więcej- Ruszył nabór do 8. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

KRÓL w Augustowie!

09/01/2020

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na koncert jednego z najbardziej uzdolnionych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia.

Błażej Król, czyli – po prostu – Król karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 artysta wydał pierwszy solowy krążek. Słuchacze poznali go dzięki wydawnictwom takim jak „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie”(2018).

Czytaj więcej- KRÓL w Augustowie!

Koncert kolęd i pastorałek

09/01/2020

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają 10 stycznia o godz. 18:00 do Miejskiego Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych prowadzonych w domu kultury. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

APK

 

Czytaj więcej- Koncert kolęd i pastorałek

28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

08/01/2020

W niedzielę, 12 stycznia w Augustowie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej zbiórki przeznaczone zostaną dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Podczas zbiórki w Augustowie zaplanowane są różne wydarzenia m. in. loterie fantowe, bingo, warsztaty dla dzieci, spektakle, koncerty oraz wiele innych.

Czytaj więcej- 28. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Strony