Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Barciowisko 2020

10/08/2020

W sobotę, 15 sierpnia na Błoniach nad rzeką Nettą, przy ul. Rybackiej w Augustowie odbędzie się VII  edycja  Barciowiska. Jest to jednodniowa impreza organizowana przez Nadleśnictwo Augustów,  mająca na celu promocję bartnictwa, czyli najstarszej formy pszczelarstwa.

Czytaj więcej- Barciowisko 2020

Koncert "Wakacyjnej Trasy Dwójki" w Augustowie

07/08/2020

Koncert w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" w Augustowie odbędzie się 16 sierpnia.

Bezpłatne wejściówki będzie można zarezerwować wyłącznie internetowo od poniedziałku 10 sierpnia pod adresem: www.bilety.tvp.pl.

 

Czytaj więcej- Koncert "Wakacyjnej Trasy Dwójki" w Augustowie

Promocja „Kolorów miłości”

07/08/2020

Augustowskie Placówki Kultury, w imieniu autorki – Bożeny Bońdzio-Daniłowicz, zapraszają na promocję tomiku poetyckiego pt. „Kolory miłości”.

Czytaj więcej- Promocja „Kolorów miłości”

Sierpniowe imprezy dla dzieci w Augustowie

04/08/2020

W sierpniu Augustowskie Placówki Kultury przygotowały wiele atrakcji dla najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń.

Czytaj więcej- Sierpniowe imprezy dla dzieci w Augustowie

O’bows Quartet „Pomiędzy klasyką a fantazją”

04/08/2020

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę cyklu Camerata Augustoviana. W niedzielę 9 sierpnia o godz. 19:00 w augustowskiej Bazylice Mniejszej pw. Najświętszego Serca Jezusowego wystąpi O’bows Quartet w koncercie „Pomiędzy klasyką a fantazją”.

Czytaj więcej- O’bows Quartet „Pomiędzy klasyką a fantazją”

Sosnowski – koncert na statku

31/07/2020

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na muzyczny rejs po augustowskich jeziorach. W piątek, 14 sierpnia na pokładzie statku Sajno, który wypłynie z portu Żeglugi Augustowskiej o 20:00, wystąpi przed Państwem Sosnowski w koncercie będącym częścią „Trasy bez nerwów”.

Czytaj więcej- Sosnowski – koncert na statku

Artystyczna środa – kolażowe miasto

31/07/2020

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają najmłodszych (dzieci od lat 7) miłośników prac artystycznych w środę 5 sierpnia o godz. 10:00 do Miejskiego Domu Kultury przy ul. Nowomiejskiej 41 na kolejne tych wakacji zajęcia z cyklu Artystyczne Środy.

Czytaj więcej- Artystyczna środa – kolażowe miasto

Strony