Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Ruszył konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”

16/07/2019

Rozpoczęła się XVII edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Zgłoszenia można przesyłać do 30 sierpnia 2019 r.

Czytaj więcej- Ruszył konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”

Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance zakończone

15/07/2019

Za nami 15. edycja Mistrzostw Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance. Przez dwa dni ekipy ścigały się z prędkością ponad 200 km/h walcząc o zwycięstwo. W mistrzostwach brali udział zawodnicy m. in. z Francji, Rosji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Polskę reprezentował zespół J.W. Ślepsk.

Czytaj więcej- Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance zakończone

TVP Info w Augustowie

13/07/2019

W niedzielę, 14 lipca od rana w Augustowie gościć będzie ekipa telewizyjna TVP Info. W wakacyjnym, weekendowym programie „TVP Info w twoim mieście” pokazane zostaną największe atrakcje turystyczne oraz najciekawsze zakątki w Augustowie.

Czytaj więcej- TVP Info w Augustowie

„Heavy Trip” ponownie na ekranie!

12/07/2019

Nie udało nam się obejrzeć tego filmu podczas KINOGRANIA*, na pohybel tamtej awarii prądu i wszystkim innym awariom, zapraszamy Państwa do kina ponownie – 15 lipca w augustowskim kinie Iskra o godz. 20:00 pokażemy „Heavy Trip”, czyli fińską komedię metalową – mądrą i dobrą, święcącą tryumfy na wszystkich poważnych festiwalach filmowych.

Czytaj więcej- „Heavy Trip” ponownie na ekranie!

Augustów w rytmach bluesa

11/07/2019

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na VII Augustowski Blues Maraton. W dniach 17-20 lipca nad Neckiem zabrzmi blues. Jak co roku, zaprosimy Państwa na koncerty na kameralnej scenie Kaktusika, jam session na statku i wielki finał w amfiteatrze miejskim. Wszystko, poza rejsem, bezpłatnie i hipnotyzująco za sprawą połączenie tradycyjnego bluesa, swingu oraz soulu.

Czytaj więcej- Augustów w rytmach bluesa

Barciowisko - czyli niezwykle widowiskowy konkurs dziania barci

11/07/2019

W najbliższą sobotę, 13 lipca już po raz 6. odbędą się niepowtarzalne zawody dziania barci.  Barciowisko rozpocznie się o godz. 9.00 w Amfiteatrze Miejskim nad jez. Necko.

Czytaj więcej- Barciowisko - czyli niezwykle widowiskowy konkurs dziania barci

Na jeziorze Necko czołówka motorowodniaków będzie rywalizować o tytuł mistrza świata

10/07/2019

Już w najbliższy weekend, 13 – 14 lipca na jeziorze Necko będzie się ścigać czołówka światowych motorowodnych pilotów F1 H20. Po raz 15. rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance.

Czytaj więcej- Na jeziorze Necko czołówka motorowodniaków będzie rywalizować o tytuł mistrza świata

Augustynki 2019 – zaproszenie dla wystawców

08/07/2019

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają wszystkich twórców ludowych i rękodzielników do udziału w trzeciej edycji Augustynek – Kiermaszu Rękodzieła., który odbędzie się 3 sierpnia 2019 roku na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie.

Czytaj więcej- Augustynki 2019 – zaproszenie dla wystawców

Strony