Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

"Wielcy Nieobecni" - koncert zespołu Dobre Wrażenie

14/10/2021

5 listopada serdecznie zapraszamy na koncert zaduszkowy pt. „Wielcy Nieobecni” w wykonaniu zespołu Dobre Wrażenie.  Koncert odbędzie się w Park Pub przy Rynku Zygmunta Augusta 40 o godzinie 19.00. Wstęp 20zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

Czytaj więcej- "Wielcy Nieobecni" - koncert zespołu Dobre Wrażenie

Mobilna Akademia NGO MANGO w Augustowie

14/10/2021

Organizacje pozarządowe zapraszamy na dwa bezpłatne, jednodniowe, intensywne szkolenia, które odbędą się w terminie 22 października i 26 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Augustowie. W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc ograniczona, tradycyjnie decyduje kolejność zgłoszeń!   

Czytaj więcej- Mobilna Akademia NGO MANGO w Augustowie

Turniej Miast o Puchar Niepodległości

14/10/2021

Fundacja Orły Sportu organizuje 16 października 2021 roku w hali sportowej SP 4 w Augustowie II Korespondencyjny Multisportowy Turniej Miast o Puchar Niepodległości. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk. 

Czytaj więcej- Turniej Miast o Puchar Niepodległości

SIEĆ NA KULTURĘ – bezpłatne zajęcia dla dzieci

12/10/2021

W ramach projekcie SIEĆ NA KULTURĘ, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Augustowskie Placówki Kultury zapraszają dzieci w wieku 10-14 lat na bezpłatne warsztaty online. Zapisy na zajęcia trwają do 13 października.

Czytaj więcej- SIEĆ NA KULTURĘ – bezpłatne zajęcia dla dzieci

Spotkanie rodzinne z autorką i ilustratorką książek dla dzieci

08/10/2021

13 października, zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 5 – 7 lat  na kreatywne warsztaty literacko-plastyczne. Gościem spotkania będzie autorka i ilustratorka książek dla dzieci - Eliza Piotrowska. Start godz. 16:00 w Osiedlowym Domu Kultury.

Czytaj więcej- Spotkanie rodzinne z autorką i ilustratorką książek dla dzieci

Krzysztof Czyżewski w augustowskiej Kawiarence Literackiej

08/10/2021

W imieniu Fundacji Słowo i Obraz oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Augustowie serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Kawiarenki Literackiej. Gościem spotkania, które odbędzie się 21 października o godz. 18:00 w siedzibie Miejskiego Domu Kultury (nowa sala teatralna), będzie Krzysztof Czyżewski. Rozmowę z gościem poprowadzi Janina Osewska.

Czytaj więcej- Krzysztof Czyżewski w augustowskiej Kawiarence Literackiej

Muzeum Obławy Augustowskiej rozpoczyna działalność!

07/10/2021

Instytut Pileckiego zaprasza na cykl wydarzeń, w ramach których oficjalnie inauguruje działalność Muzeum Obławy Augustowskiej. Powstaje ono w tzw. Domu Turka – dawnej siedzibie NKWD i Urzędu Bezpieczeństwa – jako oddział Instytutu Pileckiego.

Czytaj więcej- Muzeum Obławy Augustowskiej rozpoczyna działalność!

Mobilna strefa nauki Planety Energii w Augustowie

06/10/2021

Zapraszamy dzieci i rodziców na niesamowitą przygodę w mobilnej strefie nauki "Planety Energii "organizowanej w ramach ogólnopolskiego program edukacyjnego. Celem projketu jest propagowanie wśród dzieci wiedzy o energii elektrycznej i ekologii. 11 października w godz. 12.00 – 18.00 przyjdźcie na parking przy Urzędzie Miejskim i zobaczcie, co możemy wspólnie zrobić dla naszej planety!

Czytaj więcej- Mobilna strefa nauki Planety Energii w Augustowie

Strony