Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Wyjątkowe, nocne skoki na nartach wodnych na rz. Netcie w Augustowie

20/07/2017

W sobotę, 22 lipca rozpocznie się Międzynarodowy Konkurs Skoków na Nartach Wodnych Lotto Netta Night Jump – Elite Jump Tournament. Zawody odbędą się na rzece Netcie, a rywalizować w nich będą najlepsi światowi skoczkowie. Wśród nich – utalentowany augustowianin Kamil Borysewicz.

Czytaj więcej- Wyjątkowe, nocne skoki na nartach wodnych na rz. Netcie w Augustowie

Pięć dni niepowtarzalnej uczty muzycznej podczas V Augustowskiego Blues Maratonu

17/07/2017

Augustowski Blues Maraton to wyjątkowe wydarzenie, które każdego roku obfituje w dawkę elektryzującej muzyki oraz niesamowitą atmosferę tworzoną przez miłośników bluesa. To niebanalny festiwal muzyczny, podczas którego mamy okazję posłuchać świetnej muzyki w wykonaniu znakomitych artystów w kameralnej atmosferze jednej z augustowskich restauracji i na statku, a w tym roku także na Rynku Zygmunta Augusta! Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej- Pięć dni niepowtarzalnej uczty muzycznej podczas V Augustowskiego Blues Maratonu

W Augustowie ścigać się będą najszybsze łodzie świata

06/07/2017

W najbliższy weekend, 7-9 lipca 2017 r. w Augustowie już po raz trzynasty odbędą się Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance. Na jeziorze Necko zaroi się od bolidów Formuły 1 F1 H2O, które osiągają prędkość nawet do 200 km/h! To drugi etap eliminacji o tytuł Mistrza Świata i jedyne takie zawody w Polsce.

Czytaj więcej- W Augustowie ścigać się będą najszybsze łodzie świata

Bezpłatna komunikacja miejska w Augustowie

29/06/2017

Od soboty, 1 lipca w okresie wakacyjnym w Augustowie obowiązywać będą bezpłatne przejazdy komunikacją miejską. Darmowe przejazdy przysługują mieszkańcom oraz osobom urodzonym w Augustowie, a także turystom posiadającym Augustowską Kartę Turysty.

Czytaj więcej- Bezpłatna komunikacja miejska w Augustowie

Kalendarz wydarzeń na lipiec 2017

27/06/2017

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń, jakie organizowane są w lipcu w Augustowie.

Pełen kalendarz wydarzeń na cały sezon letni publikujemy w zakładce Wydarzenia.

 

Czytaj więcej- Kalendarz wydarzeń na lipiec 2017

♪♪ KINOGRANIE ♫♫♫♫♫ przegląd filmów o tematyce muzycznej

23/06/2017

Już w środę, 28 czerwca w Augustowie najbardziej niebanalne wydarzenie kulturalne - Przegląd Filmów o Tematyce Muzycznej KINOGRANIE! Podczas czwartej edycji festiwalu zobaczymy niezapomniane projekcje, wspaniałych artystów oraz wybitnych gości.

Czytaj więcej- ♪♪ KINOGRANIE ♫♫♫♫♫ przegląd filmów o tematyce muzycznej

Noc Świętojańska nad Nettą

21/06/2017

W piątek, 23 czerwca o godz. 18.30 zapraszamy wszystkich na Błonia nad rzekę Nettę na kolorową i wesołą imprezę - Noc Świętojańska nad Nettą. Czekają nas tańce i śpiewy, koncert Miss God oraz zespołu Żywiołak, a także plecenie i puszczanie wianków na wodzie. Będą też bajarze, którzy opowiedzą dzieciom bajki i płonące ognisko, przy którym będzie można upiec kiełbaskę.

Czytaj więcej- Noc Świętojańska nad Nettą

Zawody triathlonowe Elemental Tri Series w Augustowie

07/06/2017

Już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca profesjonaliści i amatorzy wystartują w jednej z największych imprez triathlonowych w Polsce. Na zawodników w Augustowie czekają trzy dystanse, przepiękne i szybkie trasy oraz dobra zabawa! Zaplanowano również zawody biegowe dla najmłodszych - Elemental Kids.

Czytaj więcej- Zawody triathlonowe Elemental Tri Series w Augustowie

Strony