Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Koncert grupy Kazik & Kwartet ProForma w Augustowie

12/03/2018

W poniedziałek, 9 kwietnia w kinie Iskra odbędzie się koncert grupy Kazik & Kwartet ProForma. Sprzedaż biletów na koncert rusza we wtorek, 13 marca.

Czytaj więcej- Koncert grupy Kazik & Kwartet ProForma w Augustowie

Spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces"

06/03/2018

W czwartek, 22 marca w kinie Iskra odbędzie się spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” w gwiazdorskiej obsadzie: Krzysztof Ibisz, Krzysztof Hanke (Bercik, Kabaret RAK), Piotr Pręgowski (Pietrek Rancho), Tadeusz Ross (Zulu Gula), Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”) oraz Michał Wiśniewski („Ich Troje”).

Czytaj więcej- Spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces"

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do kalendarza imprez letnich w 2018 r.

05/03/2018

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem kalendarza wydarzeń letnich w Augustowie zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe, instytucje, przedsiębiorców i mieszkańców do zgłaszania organizowanych wydarzeń w miesiącach maj-wrzesień 2018 r.

Czytaj więcej- Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do kalendarza imprez letnich w 2018 r.

Augustowskie „Namiary na Oscary”

21/02/2018

Od poniedziałku, 5 marca do środy, 7 marca w kinie Iskra odbywać się będzie organizowany przez augustowski DKF Kinochłon coroczny cykl pn. "Namiary na Oscary”, czyli przegląd najciekawszych filmów nominowanych do najsłynniejszej Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej – Oscarów.

Czytaj więcej- Augustowskie „Namiary na Oscary”

Muzyczne Walentynki w Augustowie

14/02/2018

W sobotę, 17 lutego zapraszamy na wyjątkowy Koncert Walentynkowy. Podczas występu usłyszymy znane i lubiane, wyjątkowe i romantyczne przeboje w wykonaniu Katarzyny Mikuckiej, Martyny Tober, Michała Stefaniaka, Oliwii Prawdzik oraz Patryka Dziekońskiego.

Czytaj więcej- Muzyczne Walentynki w Augustowie

Biegnijmy razem w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

13/02/2018

W niedzielę, 4 marca w Augustowie już po raz czwarty odbędzie się największy ogólnopolski bieg pamięci „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Czytaj więcej- Biegnijmy razem w hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Jubileuszowy 10. Augustowski Zlot Morsów

19/01/2018

W najbliższy weekend, 20 i 21 stycznia br. nad rzeką Nettą przy Ośrodku Karmel (ul. Zarzecze 5) odbędzie się Jubileuszowy 10. Augustowski Zlot Morsów.

Czytaj więcej- Jubileuszowy 10. Augustowski Zlot Morsów

IV edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

19/01/2018

Polska Organizacja Turystyczna organizuje już IV edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Termin wiosennej edycji to 9 – 11 marca 2018, jednak już teraz przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje oferty. Zbieranie ofert do IV edycji akcji potrwa do 13 lutego 2018 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Czytaj więcej- IV edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Strony