Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Jeśli majówka, to tylko w Augustowie!

21/04/2017

Majówka w 2017 roku w Augustowie obfituje w masę wydarzeń. W ramach „Pikniku bez granic” promujemy transgraniczny Kanał Augustowski z możliwością bezwizowego wjazdu na Białoruś. Wyprawa unikatowym w skali europejskiej szlakiem XIX-wiecznego Kanału Augustowskiego to znakomity pomysł na dłuższy, aktywny urlop, szczególnie, że turyści mogą liczyć też na szereg innych atrakcji w Augustowie.

Czytaj więcej- Jeśli majówka, to tylko w Augustowie!

Nowa seria ulotek turystycznych promujących Augustów

20/04/2017

Zapraszamy do zapoznania się z nową serią ulotek tematycznych promujących największe atrakcje turystyczne w Augustowie: „Spacerem po Augustowie”, „Rowerem przez Pojezierze Augustowskie” i „Kajakiem przez Pojezierze Augustowskie”. Ulotki dostępne są w Informacji Turystycznej (Rynek Zygmunta Augusta 8).

Czytaj więcej- Nowa seria ulotek turystycznych promujących Augustów

Najserdeczniejsze życzenia na Święta Wielkanocne

14/04/2017

Burmistrz Augustowa, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, składa wszystkim mieszkańcom i gościom odwiedzającym Augustów najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt.

Czytaj więcej- Najserdeczniejsze życzenia na Święta Wielkanocne

W Augustowie, jak co roku, bardzo głośno. Rozpoczynamy imprezowy sezon nad Nettą!

07/04/2017

Znamy już pełen kalendarz wydarzeń na sezon 2017 w Augustowie. Z okazji 460-lecia nadania praw miejskich Augustów przygotował wyjątkowy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W tym sezonie w Augustowie wystąpią m.in. T.Love, LEMON, Maleo Reggae Rockers, Afromental, Feel. Nie zabraknie również ciekawych propozycji kulturalnych oraz obfitujących w emocje zawodów sportowych. To wszystko w Augustowie!

Czytaj więcej- W Augustowie, jak co roku, bardzo głośno. Rozpoczynamy imprezowy sezon nad Nettą!

Kabaret Smile w Augustowie

08/03/2017

W piątek, 10 marca wystąpi znany i lubiany kabaret Smile z najnowszym programem „To Ci tłumaczę!”, podczas którego nie zabraknie dużej dawki humoru. Zapraszamy do rezerwowania ostatnich miejsc!

Czytaj więcej- Kabaret Smile w Augustowie

Zaprojektuj pływający pojazd i wygraj atrakcyjne nagrody

07/03/2017

Ruszyła rekrutacja załóg w zawodach „Co Ma Pływać, Nie Utonie” w ramach XXII Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok. W tym roku wprowadzone zostały nowe zasady zawodów, a na uczestników czekają jeszcze wyższe nagrody. Zgłoszenia można wysyłać do 15 maja.

Czytaj więcej- Zaprojektuj pływający pojazd i wygraj atrakcyjne nagrody

Koncert Hey w Augustowie

06/03/2017

W środę, 8 marca odbędzie się koncert HEY, promujący najnowszą płytę zespołu „Błysk”! Podczas koncertu usłyszymy mocne gitarowe dźwięki oraz poetyckie teksty.

Czytaj więcej- Koncert Hey w Augustowie

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do kalendarza imprez letnich w 2017 r.

06/03/2017

Przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i mieszkańców zapraszamy do współtworzenia miejskiego kalendarza wydarzeń. Tylko do 15 marca br. czekamy na zgłoszenia ciekawych przedsięwzięć, które są planowane w sezonie letnim maj-wrzesień 2017 r. 

Czytaj więcej- Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do kalendarza imprez letnich w 2017 r.

Strony