Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Augustowska Karta Turysty wystartowała!

sobota, Wrzesień 30, 2023

Czym jest Augustowska Karta Turysty?

Augustowska Karta Turysty jest to oferta specjalnych zniżek i rabatów skierowana do turystów, którzy korzystając z bazy noclegowej przez co najmniej 3 doby na terenie Gminy Miasta Augustowa wnieśli opłatę uzdrowiskową lub miejscową.

Dzięki niej możecie taniej skorzystać z usług rejsowych, gastronomicznych, kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych.

Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty w Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku Zygmunta Augusta 19 i w pełni korzystajcie z miejscowych atrakcji.

 

Poznawanie Augustowa jest jeszcze przyjemniejsze

Nieważne, czy odwiedzacie nasze miasto z przyjaciółmi, czy planujecie urlop z dziećmi. Partnerzy tegorocznej akcji przygotowali atrakcyjne rabaty dla każdego! Czekają na Was zniżki na rejsy, wycieczki oraz bilety do dmuchanego parku wodnego i na wypożyczenie sprzętu wodnego. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty taniej skorzystacie z relaksu podczas zabiegów, odwiedzicie muzeum i zjecie pyszny obiad. Ale to nie wszystko! Koniecznie zapoznajcie się z ulotką, by poznać szczegóły.

 

Jak to działa?

  • Przyjedźcie do Augustowa na co najmniej 3 doby.
  • Wnieście opłatę uzdrowiskową/miejscową z góry, za cały czas pobytu.
  • Okażcie potwierdzenie wniesienia opłaty w Centrum Informacji Turystycznej (Rynek Zygmunta Augusta 19)
  • Odbierzcie Augustowską Kartę Turysty i korzystajcie z rabatów oraz zniżek u naszych partnerów.

 

Bogactwo atrakcji dla każdego

Augustów co roku przyciąga miłośników pięknej przyrody, aktywnego wypoczynku i regionalnych przysmaków. Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty możecie taniej korzystać z miejscowych atrakcji i cieszyć się wypoczynkiem w malowniczej okolicy.

Galeria: 

Augustowska Karta Turysty wystartowała!
Augustowska Karta Turysty wystartowała!

Załączniki do pobrania: 

« Powrót do aktualności