Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Burmistrz Augustowa spotkał się z wicemistrzem świata strongmanów

wtorek, Marzec 12, 2019
We wtorek, 12 marca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk złożył gratulacje Konradowi Paszkiewiczowi zdobycia tytułu wicemistrza świata na rozgrywanych w USA zawodach Arnold Sports Festival.
 
Konrad Paszkiewicz wywalczył tytuł wicemistrza świata podczas Arnold Sports Festival w kategorii Strongman Classic do 105 kg.  Zawody organizowane przez Arnolda Schwarzeneggera odbyły się na początku marca w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.
 
- Pana sukces dostarczył powodu do dumy i radości wielu mieszkańcom Augustowa, którzy wiernie kibicowali i wierzyli w Pana powodzenie. Jest mi tym bardziej miło, że jako burmistrz mogłem wesprzeć Pana wyjazd na zawody do USA, a Pan godnie reprezentował tam nasze miasto – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. - Wierzę, że dzięki Panu jeszcze wielokrotnie będziemy mieli okazję do przeżywania sportowych emocji i radości ze zwycięstw - dodaje burmistrz Augustowa.
 
Gratulujemy Konradowi wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz okazji do reprezentowania Augustowa na arenach krajowych i zagranicznych.

Galeria: 

plakat
plakat
plakat
plakat
plakat
plakat
« Powrót do aktualności