Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

FilmuJEMY - miniprzegląd kina kulinarnego

czwartek, Listopad 7, 2019

DKF KINOCHŁON zaprasza na wyborne doznania filmowe oraz kulinarne. W środę, 13 listopada w kinie Iskra o godz. 18.30 rozpocznie się miniprzegląd kina kulinarnego – FilmuJEMY!

13 listopada o godz. 18.30 w kinie Iskra wyświetlony zostanie „Dziennik braci Roca. Szkocja”. Tuż po filmie, o godz. 21:00  w Tawernie Fisza odbędzie się kolacja tematyczna połączona z pairingiem alkoholi - zapisy pod numerem tel. 730 023 730.

Drugiego dnia zobaczymy film pt. „Noma. My Perfect Storm”. Start godz. 18.30, a po filmie rozmowa z Pawłem Bielawskim, restauratorem, właścicielem Restauracji pod Jabłoniami. Uczestnicy czwartkowego seansu mają możliwość uczestnictwa w kolacji tematycznej z pairingiem alkoholi, która odbędzie się 5 grudnia o godz. 19:00 w Restauracji Pod Jabłoniami –zapisy pod numerem tel. 500 081 940.

Przed każdym seansem poczęstunek i kieliszek wina. Bilety na filmy w cenie 15 zł (lub karnet DKF) do nabycia w Miejskim Domu Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9. lub na godzinę przed seansami w holu kina.

Szczegółowe informacje dostępne na: http://kinochlon.pl/filmujemy

Galeria: 

plakat
plakat
« Powrót do aktualności