Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

IV edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

piątek, Styczeń 19, 2018

Polska Organizacja Turystyczna organizuje już IV edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Termin wiosennej edycji to 9 – 11 marca 2018, jednak już teraz przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje oferty. Zbieranie ofert do IV edycji akcji potrwa do 13 lutego 2018 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Akcja ma na celu zaprezentowanie polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym. „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony na terenie całego kraju. W ostatniej akcji wzięło udział ponad 550 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Z oferty skorzystało 110 000 turystów, a prawie 90% partnerów wyraża chęć ponownego udziału w akcji.

Partnerami akcji mogą być podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne i okołoturystyczne na terenie Polski. Założeniem akcji jest stworzenie bazy ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach nawet o 50%, które będą oferowane w wybrane weekendy roku.

Aby zostać partnerem akcji należy zapoznać się z regulaminem, a  następnie wypełnić online formularz zgłoszeniowy (do pobrania tutaj: https://polskazobaczwiecej.pl/formularz-dodawania-obiektow) w terminie do 13 lutego br. 

Galeria: 

 IV edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”
Jak zostać partnerem akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”
« Powrót do aktualności