Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

„Kłamstwo” – spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata

piątek, Luty 19, 2021

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na pierwszy w tym roku spektakl teatralny na żywo! 4 marca 2021 roku na scenie kina Iskra będzie można obejrzeć sztukę pt. „Kłamstwo”.

Spektakl wyreżyserowany przez Wojciecha Malajkata jest niesamowitym i przenikliwym, a przy tym, o zgrozo, zabawnym studium, właśnie... Kłamstwa.

Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"! Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie „Sceny z życia małżeńskiego” z kilkoma komediami Woody'ego Allena. Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst.

W spektaklu wystąpią: Anna Korcz, Adriana Kalska, Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski.

Sztuka zostanie wystawiona dwukrotnie – o godz. 17:30 i 20:00.

Cena biletu: 60 zł

Sprzedaż i rezerwacja od 23 lutego (wtorek) w Miejskim Domu Kultury (ul. Nowomiejska 41), tel. 87 643 36 59

Zapraszamy!

Ilość miejsc  na widowni ograniczona do 50%. Wydarzenia odbędą się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych - obowiązkowo zasłoń usta i nos oraz zachowaj dystans społeczny.

__________

APK

« Powrót do aktualności