Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Marsz nad Bystrym

wtorek, Październik 13, 2020

W niedzielę, 25 października br. odbędzie się 7. Marsz nad Bystrym oraz V Augustowski Marsz Seniora.

W czasie imprezy organizowane są marsze nordic walking na dwóch dystansach: 2,5 i 5 km. Osoby początkujące mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia i instruktażu technik nordic walking. Na miejscu będzie też możliwość wypożyczenia kijków. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom gorącą herbatę i słodką niespodziankę. Zapisy w dniu wydarzenia od godz. 11.00 w miejscu zbiórki za kościołem przy ul. Waryńskiego.

Program:

  • 11:00 – zapisy, wydawanie numerów
  • 11:20 – szkolenie i instruktaż dla osób początkujących
  • 11:40 - wspólna rozgrzewka
  • 11:55 - otwarcie imprezy
  • 12:00 - start do marszu

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w strefie Kanału Augustowskiego na terenie Miasta Augustów”.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria: 

Plakat, zdjęcie w tle bulwary nad rzeką Nettą, tekst: "7 Marsz nad Bystrym 5 km; V Augustowski Marsz Seniora - 2,5km; Niedziela, 25 października 2020r. Start 12:00; Zbiórka na bulwarze nad Kanałem Bystrym za kościołem przy ul. Waryńskiego;11.20, 11:55 - otwarcie imprezy, 12:00 - start do marszu. Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w strefie Kanału Augustowskiego na terenie Miasta Augustów”; Loga organizatorów i patronów medialnych
« Powrót do aktualności