Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Midoricon - pierwszy augustowski konwent Anime & Manga

wtorek, Listopad 22, 2022

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na wydarzenie dedykowane młodzieży kochającej cosplay, larp, Anime i Mangę.

Już w sobotę 3 grudnia 2022 Miejski Dom Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9) stanie się miejscem MIDORICONU – Pierwszego Augustowskiego Konwentu Cosplay, Anime & Manga!Jesteśmy trochę zestresowani konwentowym debiutem, pewnie nie unikniemy błędów, ale mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć wydarzenie, na którym poczujecie się jak u siebie.

W programie m.in. panele tematyczne o kpopie, o historii Mangi i Anime, o makijażu sfx w cosplay’u i nie tylko, Turniej Super Smash Bros Ultimate, Larp Puch, karaoke, pokój gier, cospaly, stoiska tematyczne, i na deser: seans Anime.

O tych i innych planowanych atrakcjach przeczytacie w fejsbukowym wydarzeniu MIDORICONU – godzinowa rozpiska wkrótce, startujemy o 10:00!

Impreza jest całkowicie bezpłatna. Oczywiście, naszdom kultury ma swoje powierzchniowe ograniczenia, dlatego np. na seans filmowy Anime będziemy rozdawać bezpłatne wejściówki.

APK

- - -

INFORMACJE:tel. 790 22 85 60

Mile widziane kontakty do osób, firm obsługujących stoiska konwentowe.

Miejsce konwentu:Miejski Dom Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9 (wejście od ul. Kościelnej)

Wstęp wolny

Galeria: 

Midoricon - pierwszy augustowski konwent Anime & Manga
« Powrót do aktualności