Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Pokaz DKF Kinochłon - "Sokół z masłem orzechowym"

wtorek, Czerwiec 23, 2020

Augustowski DKF KINOCHŁON długo czekał, aby zaprosić do kina na kolejny pokaz! W poniedziałek 6 lipca o godzinie 19:00 w augustowskim kinie Iskra pokaże film Tylera Nilsona i Mike’a Schwartza „Sokół z masłem orzechowym”, czyli budującą, ciepłą opowieść o ludziach szukających swojego miejsca w świecie. Zack, jej główny bohater, ma jedno marzenie – poznać osobiście dawną gwiazdę wrestlingu o ksywce Redneck z Salt Water. Cierpiący na zespół Downa, chłopak ucieka z ośrodka w którym mieszka i postanawia ruszyć na Florydę do szkoły wrestlerów. W tym samym kierunku zmierza także Tyler, drobny złodziejaszek po traumatycznych przejściach. Chłopaki razem wyruszają w pełną przygód drogę… Czy każdy z nich osiągnie swój cel?

Gościem pokazu będzie Kaja Klimek – tłumaczka i publicystka popkulturowa, dwukrotnie wyróżniona w konkursie dla młodych krytyków filmowych im. Krzysztofa Mętraka (2011+2012).Jest wielbicielką filmów Wesa Andersona. Prowadziła prelekcje do jego filmów również młodszej publiczności. Od 2016 roku prowadzi spotkania z reżyserami w ramach Uppsala International Short Film Festival.

To będzie pełen uśmiechu i dobrej energii wieczór. Serdecznie zapraszamy.

- - -

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku)

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, ul. Nowomiejska 41,

tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.

Uwaga! Wszystkie rezerwacje wygasają na pół godziny przed pokazem.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej: www.apk.augustow.pl 

Źródło: APK

 

Galeria: 

plakat
« Powrót do aktualności