Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Święto biegania w Augustowie

środa, Wrzesień 6, 2017

Trasa biegu rozpoczyna się i kończy przy Amfiteatrze nad jez. Necko. Trasę zaplanowano z małą ilością zakrętów i wzniesień – idealna do bicia rekordów. Trasa oznaczona co 1 kilometr, znakami pionowymi i poziomymi, będzie przebiegać po dwóch pętlach ulic miasta Augustowa.

Wszyscy uczestnicy VII Budimex Półmaratonu Augustowskiego otrzymają pamiątkowe medale. Zdobywcom pierwszych miejsc w kategorii open przyznane zostaną nagrody pieniężne, natomiast na zwycięzców w klasyfikacjach indywidualnych czekają nagrody rzeczowe.

Podczas półmaratonu odbędą się również biegi Grand Prix Podlasia na dystansie 10 km oraz PCK Podlasie Tour. Augustowskiemu Półmaratonowi, już po raz piąty, będzie towarzyszyć Bieg Charytatywny pod hasłem ,,BIEGAJĄC POMAGAMY”. W Biegu Charytatywnym wystartować może każdy, kto lubi biegać. Za każdy przebiegnięty kilometr zostanie naliczone 10 zł – łączna suma zostanie rozdysponowana na cele charytatywne wskazane przez organizatorów. Zgłoszenia do biegu można dokonać w biurze zawodów, w dniu rozgrywania biegu (10 września) w godz. 8.00-11.00.

VII Budimex Półmaraton Augustowski oraz imprezy towarzyszące odbędą się w niedzielę, 10 września. Zawody rozpoczną się o godz. 12.00 przy Amfiteatrze nad jez. Necko i będą poprzedzone piętnastominutową rozgrzewką. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tak wyjątkowych wydarzeniach.

Więcej informacji na stronie: www.polmaratonaugustowski.pl.

Galeria: 

« Powrót do aktualności