Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Weź udział w biegu pamięci Żołnierzy Wyklętych

piątek, Luty 14, 2020

Zapisz się już dziś, by wziąć udział w biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w niedzielę, 1 marca.

W Augustowie po raz kolejny odbędzie się bieg Tropem Wilczym upamiętniający Żołnierzy Wyklętych, którzy działali w powojennym podziemiu antykomunistycznym, walcząc o wolną i niepodległą Polskę.
 
Bieg pamięci na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń biegowych w Augustowie. Impreza rozpocznie się w niedzielę, 1 marca o godz. 13.00 przy Amfiteatrze nad jeziorem Necko. Pobiec można na dwóch dystansach: 5000 m oraz 1963 m. Drugi dystans symbolizuje datę zastrzelenia w czasie obławy Józefa Franczaka - pseudonim „Lalek”, ostatniego z Wyklętych.

Zapisy do biegu odbywają się na stronie: https://tinyurl.com/rfbn4q4. Koszt opłaty wpisowej wynosi 20 zł, a w dniu zawodów 40 zł. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, na który składa się numer startowy, pamiątkowa koszulka i materiały o Żołnierzach Wyklętych. Po zakończonym biegu uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek.

Szczegóły i więcej informacji na stronie: www.basenaugustow.pl

Galeria: 

plakat
« Powrót do aktualności