Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

XVI edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”

wtorek, Wrzesień 4, 2018

Trwa nabór zgłoszeń do XVI edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych oraz oryginalnych produktów turystycznych.

Konkurs zorganizowany jest na szczeblu regionalnym i ogólnopolskim. Na etapie regionalnym w  województwie podlaskim konkurs koordynuje Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna. Konkurs skierowany jest do Lokalnych Organizacji Turystycznych, samorządów, instytucji i stowarzyszeń oraz prywatnych przedsiębiorców, twórców produktów turystycznych i organizatorów turystyki.

W konkursie zgłoszenia przyjmowane są w 5 kategoriach:
•    wydarzenie cykliczne,
•    pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna,
•    obiekt,
•    szlak,
•    miejsce – obszar.

Na etapie regionalnym spośród zgłoszonych produktów turystycznych, kapituła PROT wybierze najlepsze produkty, które otrzymają certyfikat PROT, a trzy z nich zostaną nominowane do etapu ogólnopolskiego. Zgłoszenia na etapie regionalnym przyjmowane są do 23 września 2018 r.
    
Nagrodą główną w konkursie jest Złoty Certyfikat przyznawany produktowi turystycznemu oraz kampania promocyjna o równowartości 100 000 złotych przygotowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Więcej informacji na stronie www.podlaskie.it lub www.konkurs.pot.gov.pl

Galeria: 

plakat
« Powrót do aktualności