Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Youtube (nowe okno) Strona Issuu (nowe okno)

Zwiedzaj Augustów taniej z Augustowską Kartą Turysty!

poniedziałek, Wrzesień 30, 2024

Augustowską Kartę Turysty będą mogli otrzymać wszyscy turyści, którzy korzystając z augustowskiej bazy noclegowej uiszczą opłatę uzdrowiskową lub miejscową za co najmniej 3 doby (3 noclegi) z góry. Po okazaniu potwierdzenia wniesionej opłaty uzdrowiskowej lub miejscowej w Informacji Turystycznej turysta otrzyma Augustowską Kartę Turysty, która uprawnia go do szeregu zniżek u Partnerów projektu podczas pobytu w Augustowie w terminie, na jaki z góry wniesiona została opłata uzdrowiskowa lub miejscowa.

Każda Augustowska Karta Turysty posiada nadrukowany indywidualny numer, a pracownik Informacji Turystycznej, wpisze na niej imię i nazwisko użytkownika, termin pobytu oraz numer dokumentu, na podstawie którego została wydana Karta. Do każdej Karty dołączona zostanie dwustronna broszura informacyjna z listą Partnerów i informacją o wysokości zaoferowanych przez nich zniżek i rabatów.

Dzięki Augustowskiej Karcie Turysty zarówno rodziny z dziećmi jak i entuzjaści aktywnego zwiedzania mogą liczyć na atrakcyjne zniżki podczas pobytu w grodzie nad Nettą. Oferta zniżek zaprezentowana jest na materiałach promocyjnych projektu oraz na stronie www.augustow.pl.

WAŻNE

  • Karta uprawnia do zniżek na okres, na jaki została wniesiona opłata uzdrowiskowa lub miejscowa.
  • Data ważności Karty jest określona na przedniej stronie Karty.
  • Osoba posługująca się Augustowską Kartą Turysty na żądanie Partnera w Obiektach powinna okazać ważny dokument potwierdzający tożsamość właściciela Karty (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).
  • Zabrania się odstępowania Karty osobom trzecim.
  • W przypadku zagubienia Augustowskiej Karty Turysty nie wydaje się duplikatu Karty. Augustowska Karta Turysty jest Kartą imienną – wymagany jest podpis właściciela.
  • W przypadku odmowy udzielenia rabatu przez Partnera należy każdorazowo zgłosić taki przypadek telefonicznie pod nr tel. 87 643 28 83, lub mailowo promocja@urzad.augustow.pl

 

Zachęcamy do tańszego zwiedzania Augustowa z Augustowską Kartą Turysty!

 

Galeria: 

Zwiedzaj Augustów taniej z Augustowską Kartą Turysty!
Zwiedzaj Augustów taniej z Augustowską Kartą Turysty!
« Powrót do aktualności